Güncel

Zengin Olma Hayali Şans Oyunları ve Çekiliş Günleri

Şans Oyunları

Zengin Olma Hayali Şans Oyunları ve Çekiliş Günleri

Şans oyunları aslında birçok kişi için “Yatlar, katlar, lüks arabalar, partiler, hayata bak bee” gibi görünsede aslında bir ödül oyunun olarak adlandırılabilir. Gelin hep beraber bu oyunların neler olduğunu, ne zamanlarda oynandığını, nasıl oyananacağını haberimizin detayında inceleyelim.

Sayısal Loto

Çılgın Sayısal Loto

Önceden Sayısal Loto olarak adlandıralan oyun yeni dönem ile birlikte Çılgın Sayısal Loto olarak adlandırılmaktadır. Yeni dönemde her bir kolanda 90 sayı yer almaktadır. Her kolon için 6 sayı seçilerek oynanan Sayısal Loto’da bir veya birden çok kolon oynanabilmektedir.

Çılgın Sayısal Loto’da 6 + 1 (Joker Sayı) çekilişi yapılmaktadır. Kolon üzerinde tahmin ettiğiniz sayılardan 6, 5, 5+1, 4, 3 sayının tutması halinde belirlenen önceden belirlenen ödülleri kazanırsınız.

Çılgın Sayısal Loto haftada 3 kere çekilmektedir. Her Pazartesi, Çarşamba ve Cumartesi günleri saat 21:30‘da çekiliş yapılmaktadır.

Süper Loto

Süper Loto

Süper Loto aslında Sayısal Loto ile aynı mantıkta oynanan bir oyundur. Süper Loto’da bir kolonda 60 sayı bulunur ve her kolon için 6 sayı tahmin edilir. Kolon içerisinde tahmin edilen rakamlarda 2 ile 6 tutturanlar önceden bilirlenen ödüllere sahip olurlar.

Süper Loto çekilişleri her hafta Salı, Perşembe ve Pazar günleri saat 20:00‘da yapılmaktadır.

On Numara

On Numarada kolonda 80 rakam bulunmakta ve sizden 10 rakam tahmin edilmesi istenmektedir. Bir veya birden çok kolon oynanarak ödül şansı artırılabilir. Kolonda tahmin edilen rakamlardan 10,9,8,7,6 ve 0 bilen kişiler ödüle sahip olmaktadır.

On Numara oyunu her hafta Pazartesi günü saat 20:00‘da çekilmektedir.

Şans Topu

Şans topunda her kolon alt ve üst olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Üst tarafta 34, alt tarafta 14 rakam bulunur. Her kolonda üst tarafta 5, alt tarafta 1 rakam tahmin edilerek oynanmaktadır. 5+1, 4, 4+1, 3+1, 2+1, 1+1 ve 0+1 rakam bilenler ödülün sahibi olmaktadır.

Şans Topu oyunu her hafta Çarşamba günü saat 20:00‘da çekilmektedir.

2020 Yılı Şans Oyunu Ücretleri

  • Sayısal Loto Kolon Ücreti : 3 TL
  • Süper Loto Kolon Ücreti : 3 TL
  • On Numara Kolon Ücreti : 2 TL
  • Şans Topu Kolon Ücreti : 2 TL
Şans Oyunları Hangi Gün Oynanır

Şans Oyunları Çekiliş Günleri

 

1 Comment

  1. Teşekkürler

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like

More in:Güncel