Nobody

John Wick’in Yapımcısından Yeni Bir Aksiyon Filmi Nobody

David Leitch ve Chad Stahelski tarafından yönetilen Keanu Reeves’in baş rol olduğu John Wick filmleri son yıllarda çok popüler oldu. Kesintisiz aksiyon sahnelerine sahip filmler serinin son filmi Parabellum ile de büyük beğeni toplamıştı. Aksiyon filmlerinde bolca kullanılan Titrek Kamera (Shaky Cam) yönteminin kullanılmamasından dolayı izleme zevki çok yüksek olan filmlere benzer filmler ise çok az bulunuyor. Ancak son günlerde yayınlanan Nobody filminin fragmanıyla bu durum değişecek gibi. David Leitch’in yapımcılığını üslendiği film soluksuz bir aksiyon filmini ekranlarımıza getirecek gibi.

Better Call Nobody

Nobody filminin başrolünde kendisini Breaking Bad ve Better Call Saul dizisinden tanıdığımız Bob Odenkirk oynuyor. Otobüste bir grup erkek tarafından tacize uğrayan bir kadını kurtaran kahramanımız bir uyuşturucu lordunun hedefi haline gelir. Evinde ailesiyle yaşarken hedef haline gelen Hutch Mansell’ın ailesini korumak için yaşadıklarını izleyeceğiz. Odernik’in eski rollerini incelediğimiz takdirde kendisinin böyle bir rolde görmek ilk başta biraz şaşırtıcı. Ancak filmin konusunun beklenmedik şeyler içermesini düşündüğümüz zaman aslında çok yerinde bir rol verme yapıldığı belli oluyor.

Kesintisiz Aksiyon

John Wick filmlerinin kesintisiz aksiyonuna benzer bir türde çekilen filmin izlemesi keyifli olacak gibi. David Leitch yapımcılık pozisyonunu alırken, filmin yönetmeni ise bir zamanlar viral olan Biting Elbows’un kısa filmlerini çeken Ilya Naishuller oldu.

Nobody Hangi Tarihte Gösterime Girecek

Covid-19 salgını sebebiyle sineamalar uzun zamandır kapalı durumda. Filmin fragmanına göre Nobody filmi 26 Şubat’ta vizyona girecek. Ancak bu durumda sinemalarda mı dijital platformlarda mı gösterime girecek hala netleşmiş değil. Filmin yayınlanan fragmanı ise hem film için beklenti ve heyecan yaratmaya yetti de arttı.

 

 

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like

More in:Dizi/Film