Sosyal Mesafeli İstanbul Etkinlikleri
Etkinlik

Sosyal Mesafeli İstanbul Etkinlikleri: Kültür, Sanat ve Macera

Sosyal Mesafeli İstanbul Etkinlikleri: Kültür, Sanat ve Macera

Koronavirüs hayatımıza girdiği günden beri tiyatro, sinema, konser gibi sosyal etkinliklerin hepsinden mahrum kaldık ve artık hepimiz bu durum yüzünden kötü hissetmeye başladık. Her biri farklı mesafe seviyelerinde olan etkinlikleri bu yazımızda senin için topladık. Sana en uygun sosyal mesafeli İstanbul etkinlikleri arasından seçimini yapıp kendini biraz olsun normalleştirmeyi sen de haketmiyor musunuz?

Konserler

Yaz bitmeden, havalar serinlemeden önce açık hava konserleriyle hem eğlencenin hem de normalleşmenin tadını çıkarabilirsin. Eylül ayı içinde Harbiye Açık Hava, Zorlu PSM veya Kadıköy Belediyesi Özgürlük Parkı Açık Hava konserlerine katılabilirsin.

Harbiye Açıkhava Konserleri’nde Sertap Erener, Mabel Matiz, Teoman, Murat Boz, MFÖ, Haluk Levent, Emre Aydın ve birçok farklı sanatçının konserleriyle doyasıya eğlenebilirsin. Biletini Biletix üzerinden satın alabilirsin.

Zorlu PSM‘de Kalben, Redd ve PSM Caz Festivalikonserlerine gidebilirsin. Zorlu PSM konserleri için biletleni Passo üzerinden satın alabilirsin.

Kadıköy Belediyesi Özgürlük Parkı‘nda Büyük Ev Ablukada, Hüsnü Arkan, Harun Tekin,Koray Candemir ve birçok farklı sanatçıyla açıkhavanın tadını çıkarabilirsin. Biletini Mobilet üzerinden hemen satın alabilirsin.

Tiyatro

Tiyatrolar koronavirüs sürecinden en olumsuz etkilenen kültür sanat etkinliklerinden birisi. Hem tiyatrolarımıza destek olmak hem de özlem gidermek için katılabileceğin etkinlikleri senin için topladık.

İstanbul Devlet Tiyatrosu‘nda henüz tüm oyunlar başlamamış olsa da 80 Günde Devr-i Alem, Kontrabas, Hamlet, Aziz Dostum Çehov, Meraklısı İçin “Öyle Bir Hikaye” ve Her Şey Yolundaymış Gibi oyunları sergileniyor. Biletini Biletinial üzerinden satın alabilirsin.

Profilo Kültür Merkezi ve Beyoğlu Talimhane’de sergilenen oyunlar için de Biletinial üzeirnden bilet satın alabilirsin.

İstanbul’daki farklı sahnelerdeki oyunlar için Tiyatrolar web sitesini ziyaret edebilirsin.

Dasdas Açık Hava’da Sevgili Arsız Ölüm ve Kalabalık Duası oyunlarını seyredebilir, biletlerini Mobilet üzerinden satın alabilirsin.

Kadıköy Belediyesi Özgürlük Parkı’nda Bir Baba Hamlet, Aziz Nesin Kabare, Kaldırım Serçesi, Tehlikeli Oyunlar ve birçok farklı tiyatroya ait oyunu açık hava sahnesinde sosyal mesafeli oalrak gönül rahatlığıyla izleyebilirsin.

Macera

İnsanlardan daha uzak ama doğayla içiçe olabileceğin bir etkinlikse aradığın, senin için de harika alternatiflerimiz var.

Forest Kemerburgaz Macera Parkı, İstanbul’da şehrin içinde harika bir doğa eğlencesi fırsatı sunuyor. Yüksek İp Parkuru, Ağ Parkuru, Trambolin, Dev Salıncak, İnsan Sapanı, Tırmanma Duvarı, Serbest Atlayış, Go Kart ve daha birçok farklı parkurda doğanın ve maceranın heyecanını yaşayabilirsin. Biletini Biletix üzerinden satın alabilirsin. Forest Kemerburgaz Macera Parkı 30 Eylül’e kadar Kemerburgaz Kent Ormanı‘nda.

Kilyos Outdoor Fest Karadeniz sahilinde, doğa ve denizi buluşturan geniş arazisiyle doğa ve kamp severleri bekliyor. Gün boyu eğlenceli ve sportif etkinlikleri, doğa sever konuşmacıları, çadır ve karavan alternatifleriyle doğa içinde harika geçecek 3 gün 3 gece vaad ediyor. Etkinlik biletini Biletino üzerinden satın alabilirsin.

İsfanbul Tema Park ailece eğlencenin tadını açık havada çıkarabileceğiniz kocaman bir Lunapark! Birbirinden farklı parkurları ile şehir içinde sonsuz eğlence vaad eden İsfanbul Tema Park biletleri İsfanbul üzerinden satın alabilirsin.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like