Honor Band 6

HONOR Band 6, CES 2021’de Tanıtıldı!

Günümüzde uygun fiyatıyla öne çıkan ve gençlerin ilgi odağında olan HONOR, Tüketici Elektroniği Fuarı CES 2021’de yeni ürünlerini tanıttı. HONOR, dijital olarak düzenlenen etkinlikte yeni akıllı bilekliği HONOR Band 6’yı kullanıcılara sergiledi. İşte Honor Band 6 ve özellikleri…

Band 6’nın Özellikleri

Oldukça şık bir görünüşe sahip olan Band 6, kullanıcıların gözdesi olacağa benziyor. 194 x 368 çözünürlüğe sahip, 1.47 inç’lik AMOLED ekranı ve 2.5D kavisli camıyla kullanıcıların karşısına çıkıyor.

Bluetooth ile telefonunuza bağladığınızda, telefonunuza gelen aramaları ve bildirimleri gösteren Band 6’nın diğer bir özelliği ise, bağlanılan telefonun kamera deklanşörü olarak da görev yapabilmesi. Bu sayede telefonunuzla uzaktan fotoğraf çekmek istediğiniz zaman saatinize tıklayarak fotoğrafınızı çekebilirsiniz.

3 farklı renk seçeneği ile satışa sunulacak olan Honor Band 6, meteor siyahı, martı grisi ve mercan pudrası renkleri ile kullanıcılara şıklık katmaya ve görenlerin dikkatini çekmeye çalışacak.

Band 6 Renkleri

HUAWEI TruSeen 4.0 ile 7/24 kalp ritim takibi yapan, kandaki oksijen seviyesini gösteren SpO2 ölçümü ve HUAWEI TruSleep™ detaylı uyku takibi gibi özellikler sunan Band 6, kadın kullanıcılarına da periyod takibiyle de sağlığınızın takibini ve kontrolünü kolayca yapabilmenize olanak sağlıyor.

Honor Band 6’da 10 farklı spor dalıyla ilgili egzersizlerini takip edebilmenizi sağlıyor. Egzersiz ve antreman yaptığını otomatik olarak tespit edip, detaylı takip modunu otomatik olarak aktifleştirebiliyor. Detaylı takip modunda ise mesafe, süre, tempo ve kalori gibi değerlerin ölçümünü yapıp sizlere sunuyor. 50 metreye kadar suya dayanıklılığı sayesinde yüzerken de kullanılabiliyor. Hatta yüzme sırasında kulaç frekansınız ve yüzme mesafenizi de ölçüyor.

Kutu içerisinde bulunan manyetik şarj ile hızlı şarj özelliğine ve 180 mAh pil kapasitesine sahip olan Band 6, normal şartlar altında 14 güne kadar, yoğun kullanımlarda ise 10 güne kadar pil süresi sağlıyor. Hızlı şarj özelliği ile 5 dakika şarj edilerek 2 gün boyunca kullanım imkanı tanıyor.

 

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like

More in:Teknoloji