Telefon Önerileri

Bedelli Askerliğe Gideceklere Telefon Önerileri

Günümüzde bedelli askerlik yapacak kişiler için akıllı telefonlar sorun oluşturmakta. Askerlik için teslim olurken ve askerlik sırasında rastgele yapılan aramalarda akıllı telefon bulundurmak, sizin içinde problem olabilir. Peki ama akerlik için hangi telefonlar kullanılabilir? Hangi telefonu tercih etmelisiniz. Askerliğe gidecek olan kişiler için kullanabilecekleri telefon listesini sizler için hazırladık.

Askerlik İçin Nasıl Bir Telefon Tercih Etmeliyim?

Askerlik süreci başlangıcından bitişine kadar düzenli olarak yada rastgele aramalar yapılmakta. Bu aramalar sırasında akıllı telefonlar yakalandığı anda el konuluyor ve telefon sahiplerine cezalar verilebiliyor. Bu nedenle telefonu alınan askerler, telefonlarının başına gelebilecek kötü olaylar dolayısı ile endişe duyuyor.

Askerlik süresince akıllı telefonların kullanımı sıkıntılı olması nedeniyle tuşlu ve kamerasız telefonlar tercih edilmekte. Akılsız telefon olarak nitelendirilen bu telefon türlerinde ise, şarj etmenin sıkıntı olması nedeniyle uzun süre boyunca şarjı gidebilecek, aynı zamanda yanınızda rahatça taşıyabileceğiniz ufak boyutlu ve uzun süre kullanmayacağınız için uygun fiyatlı telefonlar tercih edilmelidir.

BB Mobile E111

Listemizin birinci sırasında uygun fiyatla ön plana çıkan BB Mobile E111 bulunmakta. 16 MB dahili hafıza, 2G bağlantı, 8 saat konuşma süresi, 430 saat bekleme süresi, el feneri ve radyo FM gibi baz özelliklere sahip olan telefonu buradan satın alabilirsiniz.

NOKIA 112

Renkli ekrana sahip olan Nokia 112, çalar saat, takvim, hesap makinesi gibi uygulamalar barındırıyor. 2G internet bağlantısına sahip olan telefonun 430 saat bekleme süresi bulunuyor. Nokia 112 satın almak için buraya tıklayınız.

Samsung E1205

8 MB dahili hafızası bulunan telefonda çalar saat, takvim gibi uygulamalar bulunmakta. Samsung E1205, 11 saat konuşma süresine ve 493 saat bekleme süresine sahip. Samsung E1205’i buradan satın alabilirsiniz.

 

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like

More in:Teknoloji