ŞUBAT AYINDA HANGİ ÜLKEYE GİDİLİR?

gezilecek ulkeler

Hangi tarihte hangi ülkeye gidilir? Yazı dizimize şubat ayı ile devam ediyoruz. Şubat ayında kuzey yarım kürede kış, güney yarım kürede ise yaz mevsimi yaşanır ..

 

Kış turizmi; Kayak sevenler için İsviçre Fransa ve İtalya ülkelerini Deniz-Kum-Güneş için; Dubai-Koh Samuri Kayak için; İsviçre,Fransa ve İtalya  gibi Avrupa ve Amerika ülkelerini tercih edebilirsiniz.

Yaz Turizmi; Malezya, Maldivler, Sri Lanka, Karayipler, Hawaii gibi yazın, güneşin, denizin tadını çıkarmak isteyenler Asya ve Amerika bölgelerini tercih edebilirsiniz. Şubat ayında tatilde eğlenmek isteyenler; Venedik Karnavalı, Çin yeni yıl, Envision Festivali, Hadaka Matsuri, Oregon Shakespeare Festivalleri gibi etkinliklere de katılabilirsiniz.

Kültür Turizmi; Avusturalya, Belize, Arjantin, Brezilya, Kanada, Şili, Ecuador, Costa Rica, Guatemala, Venezüella, Hindistan, Meksika, Fas, Filipinler, Yeni Zelanda, Güney Afrikayı gezebilirsiniz.

Ilıman bölgeler; Tayland, Malezya, Kenya, Hindistan, Karayipler, Flipinler, Hong Kong, Meksika gibi ılıman bölgeleri tercih edebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir