NİSAN AYINDA HANGİ ÜLKEYE GİDİLİR?

nisan ayında nereye gidilir

Hangi tarihte hangi ülkeye gidilir? Yazı dizimize nisan ayı ile devam ediyoruz…Nisan ayı, uzak doğu gezileri için ideal zamandır.

Başta Tibet olmak uzere; Hong Kong, Singapur, Çin, Arjantin, Brezilya, Kanada, karayipler, Şili, Costa Rica, Ecuador, Mısır, Sosyete Adaları, Guatemala, Hawaii, Endonezya, Malezya, Maldivler, Mauritius, Meksika, Fas, Amerika, Venezüella, Zimbabwe gibi ülkeleri ziyaret edebilirsiniz.

yaz tatili

Deniz-Kum-Güneş İçin; önerilerimiz arasında özellikle Tayland-Phuket Adası olmak üzere, Pattaya, Bali, Dubai, Filipinler gibi ülkelerde denizin tadını çıkara bilirsiniz. Kültür-Sanat İçin; Balkanlar (Saraybosna, Üsküp), Barcelona, Amsterdam, İspanya, İtalya (Venedik) ve Aşıkların Şehri Paris nisan ayı tatil önerilerimiz arasındadır.

Eğlence-Festivaller için; Zythos Bier Festivali-Belçika, Stuttgart Fruhlıngsfest-Springfest, Hue Festivali-vietnam, Zermatt Unplugged-İsviçre, Hana Matsuri-japonya, Caz Festivali-New Orleans, Tribeca Film Festivali gibi eğlence yerlerinide ziyaret edebilirsiniz. Ilıman ülkeler için; Japonya, Dubai, Hollanda, Ürdün, Filipinler, Hindistan, Gürcistan, Çek Cumhuriyeti, Macaristan gibi ülkeler ılıman ülkelerdir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir