MART AYINDA HANGİ ULKEYE GİDİLİR?

mart ayı

Hangi tarihte hangi ülkeye gidilir? Yazı dizimize mart ayı ile devam ediyoruz… Kuzey yarım kürede ilkbaharın başlaması ile Güney Avrupa doğa güzellikleri canlanmaya başlar ve çiçekler açar, güney yarım kürede ise sonbaharın başlamasıyla yaprak dökümü başlar ve kartpostal manzaralar oluşmaya başlar.

hangi tarihte

Mart ayı favorilerimiz; Nice, Cannes, Roma, Barcelona yeşilin güzelliğiyle renklenir, neşelenir. Ayrıca yurt dışı seyahati için bu zamanlarda Brezilyayı da göz önünde bulundurmalısınız.

İlk baharın habercisi olan mart ayında; Avusturalya, Guney Afrika, Belize, Meksika, Brezilya, Venezüella, Amerika, Venezüella, karayipler, Costa Rica, Ecuador, Guatemala ve hawaii, Dubai, Beyrut, Bangkok, Fransa gibi Güney ve Orta Amerika ülkelerini tercih edebilirsiniz. Deniz-Kum  Guneş için; goa Kayak için; Avusturya Alpleri tercih edebilirsiniz.

hangi ulke

Eğlenceyle dolu mart ayında; Endonezya-Bali Spiirit Festivali, ABD-Beyond Wonderland, Festima, Holi Festivali, İspanya-Las Fallas Festivali, Arjantin-Ulusal Üzüm Hasadı Festivali, Meksika-Havai Fişek Festivali gibi Festivallere katılabilirsiniz.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir