Güncel

Yasaklardan Dolayı BluTV Bu Haftasonu Ücretsiz

Yasaklardan Dolayı BluTV Bu Haftasonu Ücretsiz

Ülkemizde son dönemlerde Covid-19 vakalarının artmasıyla beraber bilim kurulunun tavsiyeleri üzerine sokağa çıkma yasakları başladı. Hafta içi akşam 21.00 – 05.00 arası, haftasonları ise cuma akşam 21.00’den pazartesi sabahı 05.00’e kadar sokağa çıkma yasağı kararı alındı. Bir yıla yaklaşan süredir evdeyiz ve izleyeceğimizi izledik, oynayacağımız oynadık diyorsanız bir daha düşünün. Çünkü bu haftasonu sokağa çıkma yasaklarıyla birlikte BluTV ücretsiz oluyor.

Bu Hafta Her Yer Kapalı Ama BluTV Açık

Bu slogan ile twitter hesapları üzerinden yaptığı açıklama ile hepimizi şaşırtan BluTV, birçoğumuzun da gönlünü kazandı. #EvdeBluşalım etkinliği 4 Aralık Cuma akşamı 21.00’de başlayacak ve 6 Aralık Pazar gece 23.59‘a kadar geçerli olacak. Yerli video platformunda yer alan bütün yerli ve yabacı dizi ve filmler ücretsiz hale gelicek. Bunların yanında BluTV yeni çıkan Saygı, Sıfır bir, Masum ve Alef gibi kendi özel içeriklerini rahatlıkla izleyebilirsiniz.

Nasıl İzleyeceğim

BluTV’nin Twitter hesabından yayınladığı gönderiye göre detaylar cuma günü açıklanacak. Ancak Webrazzi’nin haberine göre internet sitesi üzerinden e-posta adresinizi kullanarak bir kod alarak içerikleri ücretsiz olarak izleyebileceksiniz. Detaylar için BluTV’nin Twitter hesabını takip etmeyi unutmayın.

 

İnternet Yayıncılığında Büyük Rekabet

2015 yılında kurulan BluTV, yabancı internet yayın kuruluşlarının en büyük Türk rakibiydi. Günümüzde Amazon’un Prime hizmetini devreye sokması ve Acun Ilıcalı’nın Exxen adında bir platform kurma hazırlıkları pazarda rekabetin artacağını da gösteriyor. Hali hazıra Netflix‘in büyük bir paya sahip olduğu pazarda kendi içeriğini üreten BluTV, sisteme daha fazla insanı dahil edebilir. Aynı zamanda Covid-19 ile mücadelede toplum için de ziyadesiyle fazla bir hizmet sağlamış oluyorlar.

 

 

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like

More in:Güncel