Börü 2039

Dağ ve Börü’nün Yönetmeninden Yeni Proje Börü 2039

Dağ 1 ve 2’nin yönetmeni Alper Çağlar dün Youtube hesabından yaptığı paylaşımla yeni projesi Börü 2039 ‘u duyurdu. BluTV’de yayınlanacak proje hakkında pek fazla detaya hakim olmasak da yayınlanan görüntülerden bilim kurgu ögeleri barındırdığını çıkarıyoruz. BluTV’nin resmi hesabından yaptığı açıklamada da detayların yakında geleceği belirtiliyor.

Alper Çağlar Projeleri

Dağ ve Dağ II filmlerinin yönetmeni Çağlar, geçtiğimiz yıllarda BÖRÜ dizisini de çekmişti. 15 Temmuz darbe girişimine giden günleri anlatan dizi sonunda da darbeyi anlatan bir filme bağlanmıştı. Ardından yeni projesini açıklayan yönetmen Göktürk üçlemesini çekeceğini duyurmuştu. Mitlere dayanan epik Türk efsanelerini sinemaya taşıyacaktı. Uzun süredir sessizliğini koruyan yönetmenden bu seriye dair açıklama beklerken ansızın başka bir proje görmek bizleri mutlu etti.

Fragman ve Açıklamalar

İlk olarak yayınlanan fragman çok kısa tam olarak 1 dakika 7 saniye. Denizde başlayan fragman Ortaköy camini gösterdikten sonra kamera boğaz köprüsüne doğru yükseliyor. Burada yıkılmış bir boğaz köprüsünü ve Modern uçakları görüyoruz. Buradan yaptığımız çıkarım ise filmin alternatif gelecekte geçecek bir bilim kurgu filmi olduğu. Yapılan açıklamalarda daha neyin ne olduğu pek açıklanmazken detayların yakında açıklanacağı çok aşikar.

Börü 2039 Ne Zaman Vizyona Çıkacak

Yayınlanan fragmanda ve yapılan açıklamalardan Börü 2039 ‘un ne zaman çıkacağına dair bir şey açıklanmadı. Bildiğimiz tek şey yayınlandığı taktirde BluTV’de yayınlanacağı. Börü dizisi gibi bir mini dizi şeklinde mi olacak yoksa Börü filmi gibi mi olacak bu bilgilerin hepsini BluTV’nin sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz. Ayrıca hangitarihte ekibi olarak biz de açıklanan gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

Leave a reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You may also like

More in:Dizi/Film