AĞUSTOS AYINDA HANGİ ÜLKEYE GİDİLİR?

ağustos gidilecek ulkeler

Hangi tarihte hangi ülkeye gidilir? Yazı dizimize Ağustos ayı ile devam ediyoruz… Kuzey yarım küre yazın en sıcak zamanlarını yaşarken deniz kum tatil için harika fırsatlar barındırıyor. Güney yarım kürede ki ülkelerde ise bu tarihlerde sert kış mevsimi yaşanmakta…

ağustos gidilecek ulkeler

favori turumuz; Kenya ve Tanzanya.

Yaz turizmi;Kanada, Comores, Fransa, Sosyete Adaları, Hawaii, Endonezya, İtalya, Kenya,  , İspanya, Tayland, Amerika, Zimbabwe, Brezilya ve İngiltere  yaz mevsimindedir. Bu gibi ülkelerde gündüzleri yazın tadını geceleri ise eğlencenin tadını çıkarabilirsiniz gece kulpleri, eğlence mekanları, festivallerin tadını çıkarabilirsiniz.

Yeşil Doğa için; Şeyseller Fransa, Tanzanya, Bosna, Endonezya, Moğulistan, Mauritius, Bolivya, Jamaika, Meksika gibi ülkelerde bu ayda doğanın güzelliklerini görebilirsiniz.

Kış turizm; Fiji, Hong Kong, İrlanda,Malezya,, Venezüella, İskandinavya, Fiyordlar kış sevenler için bu ülkeleri ziyaret edebilirsiniz.

Deniz-Kum-Güneş için; Koh Samui, Halkidiki, PhiPhi veya Krabi, Maldivler, Zanzibar, Rodos, Kos, Symi, Yunan adaları, Yunanistan, Baltıklar gibi ülkelerde denizin, güneşin tadını çıkarabilirsiniz.

Aktiviteler-Festivaller; San Fermin Festivali – Pamplona, La Tomatina – Valensiya, Burning Man – Nevada, Palio di Siena- Siena, İtalya, San Fermin Festival-İspanya Isle of Wight Festival-İngiltere gibi festivallerleri eğlence amaçlı ziyaret edebilirsiniz.

Kültür turu için; Danimarka, Polonya, Norveç, Finlandiya ve İsveç (yani Baltıklar turu) zamanı.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir